צרו קשר

  ּ

  פרגולות בירושלים

  פרגולות בירושלים בפרט, ובארץ בכלל, מעניקות מענה מושלם להגנה מפני מזג האוויר: כאשר קרני השמש מכות בנו בחוזקה, הפרגולה תגן עלינו בעודנו יושבים במרפסת או בחצר הבית – ותעניק לנו צל. אם אתם מחפשים אחר פתרונות הצללה לבית או לעסק שלכם, מומלץ ליצור קשר עם חברת צל דיזיין.

  סוגי פרגולות בירושלים

  מקורה של המילה פרגולה מגיעה מלטינית ופירושה סוכת גפנים, סוכה אשר שימשה ברומא העתיקה להצללה. גם בימינו, שימושה של הפרגולה נותר כשהיה: זקוקים להצללה מפני קרני השמש היוקדות? הפרגולה תגן עליכם ותעניק צל בעודכם יושבים בתוכה. במקביל לכך, ניתן לעצב את הפרגולה בהתאם לחלל אותו תרצו לכסות, תוך שימוש בחומרי גלם שונים. בטרם תתחילו לעצב את הפרגולה, רצוי להתעמק, בקצרה, בסוגי הפרגולות השונים:

  • פרגולה למרפסת – בין אם מדובר בבית פרטי, דירה בבניין מגורים או שמא חדר בבית מלון, ניתן להתקין פרגולה במרפסת של אחד החדרים.
  • פרגולה לגינה – בבואכם לעצב את הבית שלכם, חלק משמעותי מהאסתטיקה הכללית היא הגינה. בהתאם לכך, ובמידה וברצונכם להקים פינת אירוח עם הצללה, בניית פרגולה תענה על צרכים אלו.

  בין אם אתם זקוקים להצללה במרפסת או בגינה, פרגולה עשויה אלומיניום תסייע בכך – והרבה מעבר. אכן, כיום ניתן להתקין פרגולות משלל חומרי גלם. עם זאת, פרגולה מאלומיניום היא המומלצת ביותר. יתרונותיה של פרגולה זו הם רבים וכוללים, בין השאר, תחזוקה מינימלית, לצד העובדה שאין צורך לחדש אותה עם צבע – שכן היא תראה כחדשה גם שנים רבות לאחר התקנתה. בהתאם לכך, פרגולה זו תאפשר לכם ליהנות עם חבריכם ובני משפחתכם לאורך כל השנה.

  הצללה איכותית לכל מבנה

  פרגולות, כאמור, משמשות לצורך קירוי חללים שונים: בין אם מדובר בפרגולה למרפסת, לחניית הבית או שמא לגינה הפורחת שלכם – חברת צל דיזיין תסייע לכם להתקין פרגולות אלו במומחיות רבה.

  >>לגלריית התמונות לחץ כאן<<

   

  פרגולות בירושלים

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ