צרו קשר

  ּ

  פרגולה לגינה

  ברצונכם לארח בני משפחה בגינה הירוקה שלכם? פרגולה לגינה הינה פתרון פונקציונלי ועיצובי כאחד: בזכות הקמתה של הפרגולה בחצר הבית שלכם, תוכלו לארח את יקירכם לאורך כל ימי השנה, תוך עיצוב הפרגולה בהתאם לטעם האישי שלכם. אם גם אתם מחפשים אחר פרגולה לגינה שלכם, בין אם היא קבועה או זמנית, הנכם מוזנים לפנות לחברת צל דיזיין.

   

  פרגולות לגינה: להתקין באחריות

  שימושה של הפרגולה הוא כפול: ראשית, הוא מיועד להצללה מפני השמש. בנוסף, הפרגולה מעניקה עיצוב ייחודי לכל מבנה – בין אם מדובר בבית פרטי או שמא בעסק המחפש לארח את לקוחותיו בפינה נעימה. כאשר מדובר בהצללת הגינה בביתכם, מדובר בפתרון קסום לאלו מבינכם המחפשים לשבת ולקרוא בנינוחות, או לארח בני משפחה לארוחת ערב. בבואכם לעצב ולהתקין את הפרגולה, יש לעקוב אחר מספר דגשים:

  1. חומרי גלם: בין אם מדובר ביריעות בד, רשת צל, עץ, אלומיניום או רעפים – ישנם חומרים שונים מהם ניתן לבנות את הפרגולה עצמה. אחד מחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר בהן ניתן להשתמש הוא אלומיניום: מעבר לעובדה שפרגולה מאלומיניום איננה דורשת תחזוקה קבועה, אין גם צורך לשמן או לצבוע אותה, והיא נראית כמו חדשה גם שנים רבות לאחר התקנתה.
  2. גודל: מתכננים להקים את הפרגולה במרפסת? אולי מעוניינים לבצע הצללה בגינה או ליד הבריכה? בהתאם לכך, גודל הפרגולה תותאם לשטח אותו תרצו לכסות.

  התקנתה של פרגולה בכלל, ופרגולה עשויה אלומיניום בפרט, היא, כאמור, פתרון איכותי ומשובח שישדרג את גינת ביתכם. מעבר לכך שהיא תחזיקה מעמד זמן רב ואף מגיעה עם אחריות ל-10 שנים, היא תעלה את ערכו של הבית ותעניק לו מראה מרשים, אסתטי ומזמין.

   

  ליהנות מהגינה – בכל עונה

  בית פרטי עם גינה הוא בגדר הגשמת חלום עבור רובנו. במקביל לכך, וכדי שנוכל ליהנות המגינה שהקמנו, מומלץ לבנות פרגולה שתגן עלינו מפני תנאי מזג האוויר. מעוניינים בפתרון הצללה זה אך מתלבטים מהיכן להתחיל? חברת צל דיזיין תשמח ללוות אתכם לאורכו של כל תהליך – ועד להתקנתה של הפרגולה.

  פרגולה לגינה - צל דיזיין

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ