צרו קשר

  ּ

  זכוכיות נאספות לסגירת מרפסת

  זכוכיות נאספות לסגירת מרפסת – פנורמיקה.

  המערכת מיועדת לסגירת מרפסות וחדרי שמש לקבלת נוף פנורמי נקי.

  מקסימום זכוכית שקופה ומינימום פרופילי אלומיניום.

  המערכת מגיעה עם פרופיל עליון ותחתון המשמש כמסילה, כאשר בין הזכוכיות אין חציצה של פרופיל, כך שמתקבל קיר שקוף ונקי.

  הזכוכיות נאספות לצד ומתקבל מפתח נקי ללא פרופילי אלומיניום.

  המערכת מאוד נוחה לשימוש, קל לקפל ולהחזיר את הזכוכיות הנאספות וקל מאוד לנקות משני צידי הזכוכית.

   

   

  זכוכיות נאספות – סוגרות לך את הפינה!

  צל דיזיין מעניקה לכם שפע של אפשרויות להגדיל את המרפסת שלכם עם תצוגת נוף פנורמית בלתי מוגבלת בעלת מראה ייחודי ויוקרתי לבית או לעסק שלכם ע"י מערכת זכוכיות נאספות בעיצוב מינימליסטי ואלגנטי.

  חברת צל דיזיין משווקת ומתקינה מערכות זכוכיות פנורמיות לסגירת מרפסות, המערכות המתקדמות מיועדות לסגירת מרפסת הבית או הגינה, סגירת שטח חיצוני במסעדות בתי קפה ובתי מלון, פרגולות וחדרי שמש מזכוכית.

  הצוות המקצועי שלנו מעניק שירות וייעוץ לאדריכלים, מעצבים וחברות בנייה בכל רחבי הארץ, משלב הרעיון והתכנון דרך הדמיה ממוחשבת להמחשה ועד לביצוע ההתקנה בשטח.

  מדוע כדאי לבחור במערכת הזכוכיות מבית צל דיזיין?

  זכוכיות נאספות לסגירת מרפסת היא האפשרות הטובה ביותר לסגור מרפסת וליהנות משטח נוסף בבית או בעסק שלנו.

  המערכת הינה אמינה מאוד ובעלת תקנים מהמחמירים בעולם, סגירת מרפסת הבית או העסק שלכם עם מערכת הזכוכיות המתקדמת שלנו היא דרך פשוטה ויעילה מאוד להוסיף שטח שמיש ויצירת מרחב חדש ונוח לכל מטרה, בו יכולים אנו ליהנות מהנוף הבלתי מוגבל מבפנים, לשדרג את חזית המבנה בזכות העיצוב המודרני ללא פרופילי האלומיניום האנכיים, והיא האופציה היחידה שמשאירה בידינו את האפשרות לפתוח את חלל הסגירה באופן מלא ללא מסגרות מיותרות.

  הזכוכיות נאספות לכל צד שנרצה וכן נפתחות פנימה או החוצה וניתנות לנעילה ע”י מנעול ייעודי. המערכת מאפשרת הזזה של כנפי הזכוכית בצורה אופקית על גבי מסילות באופן קל ופרקטי, כאשר אין חציצה באמצעות פרופילי אלומיניום בין כנפי הזכוכית המקנה למערכת את הייחודיות של תצוגה פנורמית.

  המערכת מקנה הגנה מצוינת מגשמים ורוחות, כשהמערכת נשארת סגורה, היא מגינה על המרפסת בתנאי מזג אוויר קשים אם המערכת נשארת פתוחה, היא מאפשרת לך ליהנות מתנאי מזג האוויר בחוץ, כגון ימים שטופי שמש נעימים, ומעניקה לכם הנאה משקיפות מלאה וממראה נקי, ומאפשרת לכם ליהנות מהמרפסת במשך כל ימות השנה.

  הזכוכית הינה מחוסמת ומיוצרת בעובי 10 מ”מ, ניתן לקבלה שקופה או חלבית לבחירתכם .

  מערכת זו ניתנת לביצוע לפי מידה על פי דרישתכם, כשרוחב כל כנף זכוכית עד 80 ס"מ.

  שימושים ופונקציות

  מרפסות

  הפתרון האידאלי לסגירת מרפסת בזכוכית, שבו ניתן ליהנות מנוחות ונופים פנורמיים, הודות ללוחות הזכוכית שניתן להעבירם לחלוטין לצד ולהרגיש במרפסת פתוחה/סגורה לחלוטין לפי העונה הצורך ורצון המשתמש. ניתן להתקנה בכל סוגי המרפסות ובכל קומה.

  בדירות גן ובבתים פרטיים ישנה אפשרות לסגירת מתחם שלם גם אם אינו צמוד לבית, למשל סביב בריכת שחייה או פינת הברביקיו.

  מסעדות ובתי מלון

  הצע ללקוחותיך פתרון אסתטי מודרני ושקוף עם זכוכיות נאספות עבור נוחות המשולבת בעיצוב ועמידה מפני כל תנאי מזג אוויר, וצור שטח נוסף לשירות והנאת הלקוחות.

  חזיתות הבניין

  נצל את החללים שאינם בשימוש כמו מרפסות שלרוב בימי החורף עומדות שוממות ומעתה יהוו מקום נעים נח ונחמד ותהנה מאפשרות ולהרחיב את אזור המגורים שלך עם מאמץ מינימלי וללא עבודות בנייה יקרות בעזרת זכוכיות נאספות.

  מפתחים קטנים וצרים

  פתרון אידאלי עבור כיסוי המפתחים הצרים כי הם קטנים מדי עבור התאמת מוצרים עם פרופילים גדולים יותר ולמערכת הזכוכיות הנאספות פרופילי אלומיניום מינימליים שישרתו מטרה זו..

  פינה פונה

  הודות לתכונות המערכת המתקדמות, ניתן לסגור מרפסות עם פינות גם ללא עמודים כלל, הזכוכיות סוגרות את הפינה בצורה מושלמת מכיוון שהזכוכיות הנאספות יודעות לפנות בפינה ולהגיע לבסיסן.

  ניקוי ותחזוקה קלים

  בזכות אפשרות הזזה וקיפול של כל פנל זכוכית בפני עצמו קל מאוד לבצע את הניקוי האינטגרלי של הזכוכית ולגשת בקלות מבפנים לניקיון יסודי ואיכותי.

   

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ